iPhone 16 Pro
Szín szerinti szűrés
Képernyő mérete szerinti szűrés
Szűrés ár szerint
-
Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok iPhone 16 Pro (bézs)
- 8480 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez, bézs színben. A tok prémium megjelenést, MagSafe-kompatibilitást és megbízható mindennapi védelmet kínál.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 8480 Ft
- A Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok elegáns megjelenést és megbízható védelmet kínál iPhone 16 Pro készülékedhez. A fekete tok eco-bőr hátlappal, rugalmas oldalakkal és MagSafe-kompatibilis mágneses gyűrűvel készült.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (rózsaszín)
- 8480 Ft
- Stílusos és praktikus Karl Lagerfeld FW Stamped Karl MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez. Az eco-bőr hátlapot ismétlődő Karl Lagerfeld minta, ezüst logó, alumínium kamerakeret és oldalgombok teszik különlegessé. A beépített MagSafe mágnesgyűrű kompatibilis a mágneses kiegészítőkkel és töltőkkel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Grained Pattern & Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 8510 Ft
- Elegáns, fekete Karl Lagerfeld Grained Pattern & Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez. A szemcsés eco-bőr felületet jellegzetes Karl Lagerfeld-minta és logó díszíti, miközben a beépített mágnesgyűrű kompatibilis a MagSafe töltőkkel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Grained Pattern & Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (szürke)
- 8510 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld védőtok iPhone 16 Pro készülékhez, elegáns szemcsés mintával és márkalogóval. A beépített mágnesgyűrűnek köszönhetően kompatibilis a MagSafe vezeték nélküli töltőkkel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld HC Grained PU Cardslot Metal Elong iPhone 16 Pro tok (fekete)
- 9090 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez. A fekete, eco-bőr hatású kialakítás, a megemelt szélek és a két praktikus kártyatartó zseb stílusos, mindennapi védelmet kínál.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Aquarelle Choupette & Logo tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 7510 Ft
- Elegáns, Karl Lagerfeld licencelt védőtok iPhone 16 Pro készülékhez, Choupette akvarellmintával és fekete színben. A TPU és PC kombinációja megbízható védelmet és stílusos megjelenést biztosít.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Aquarelle Karl & Choupette & Logo iPhone 16 Pro tok (fehér)
- 7510 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, Karl és Choupette akvarellhatású mintájával. A TPU és PC kombinációja, valamint a megemelt szélek hatékony védelmet nyújtanak a mindennapokban.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Aquarelle Karl & Choupette & Logo tok iPhone 16 Pro készülékhez – fekete
- 7510 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, Karl és Choupette akvarellhatású grafikájával. A TPU- és PC-konstrukció védelmet nyújt, miközben a megemelt szélek óvják a kijelzőt és a kamerát.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Aquarelle Karl & Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 7510 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld védőtok iPhone 16 Pro készülékhez, IML Aquarelle Karl & Logo dizájnnal és MagSafe kompatibilitással. A fekete tok PC és TPU anyagból készült, megemelt élei pedig segítenek védeni a kijelzőt és a kamerát.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Choupette Head & Cord MagSafe iPhone 16 Pro tok (átlátszó)
- 9060 Ft
- Átlátszó Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, jellegzetes Choupette Head & Cord dizájnnal és MagSafe-kompatibilitással.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld IML Choupette Head Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (rózsaszín)
- 7670 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, jellegzetes Choupette macskás IML grafikával és MagSafe-kompatibilis mágneses gyűrűvel. A TPU/PC kialakítás védi a telefont a mindennapi ütődésektől és karcolásoktól.
- Kosárba teszem













