iPhone 16 Pro
Szín szerinti szűrés
Képernyő mérete szerinti szűrés
Szűrés ár szerint
-
Karl Lagerfeld IML Sketched Graphic tok iPhone 16 Pro készülékhez (átlátszó)
- 7190 Ft
- Stílusos, átlátszó Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez. Az IML Sketched Graphic dizájn Karl Lagerfeld jellegzetes profilját és a márkanevet jeleníti meg.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Initial & Metal Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro (fekete)
- 8000 Ft
- Elegáns, fekete Karl Lagerfeld védőtok iPhone 16 Pro készülékhez. A dombornyomott KL monogramot és fém Karl Lagerfeld feliratot mágneses MagSafe-gyűrű egészíti ki.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Karl & Choupette Heads Ring MagSafe szilikon tok iPhone 16 Pro készülékhez (lila)
- 9370 Ft
- Stílusos, lila Karl Lagerfeld szilikon tok Karl & Choupette Heads dizájnnal és beépített MagSafe gyűrűvel iPhone 16 Pro készülékhez.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Quilted Signature tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 6510 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, fekete színben. A steppelt mintázatot vintage hatású logó egészíti ki, miközben a TPU, PC és ökobőr kombinációja stílusos védelmet nyújt.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Quilted Signature tok iPhone 16 Pro készülékhez (piros)
- 7970 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld Quilted Signature tok iPhone 16 Pro készülékhez. A steppelt mintázat, a vintage logó és a piros szín elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben a tok TPU-alapú kialakítása segít védeni a telefont.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Saffiano Crystals w/Chain tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 8980 Ft
- Elegáns Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, csillogó kristálydíszítéssel és praktikus lánccal. Fekete színben, emelt peremekkel a kijelző és a kamera védelméért.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Saffiano Full Wrapped Elongated Metal Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 9620 Ft
- Elegáns, fekete Karl Lagerfeld Saffiano Full Wrapped Elongated Metal Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez. A tok TPU, PC és ökobőr kombinációjából készült, emelt szélei pedig segítenek védeni a kijelzőt és a kamerát.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Signature Jeans farmerhatású tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 7670 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld tok iPhone 16 Pro készülékhez, farmeranyaggal, eco-bőr részletekkel és dombornyomott KL logóval. A megemelt élek és a kamerakeret segítenek védeni a telefont a karcolásoktól és ütődésektől. MagSafe-kompatibilis gyűrűvel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Silicone Case Heads Print MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 9370 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld szilikon tok iPhone 16 Pro készülékhez, jellegzetes Karl- és Choupette-fej mintával. A beépített mágneses gyűrűnek köszönhetően kompatibilis a MagSafe töltőkkel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Silicone Heart Sign Logo MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 8480 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld szilikon tok iPhone 16 Pro készülékhez, szív- és Karl feliratú grafikával, MagSafe-kompatibilis mágneses gyűrűvel és puha tapintású felülettel.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Silicone Karl Sketch MagSafe szilikon tok iPhone 16 Pro (rózsaszín)
- 9030 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld szilikon tok iPhone 16 Pro készülékhez, beépített MagSafe mágneses gyűrűvel. A puha tapintású felület, a rugalmas oldalak és a mikroszálas belső védelem kényelmes használatot és megbízhatóbb védelmet kínálnak.
- Kosárba teszem
-
Karl Lagerfeld Silicone Karl Sketch MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez (fekete)
- 9030 Ft
- Stílusos Karl Lagerfeld Silicone Karl Sketch MagSafe tok iPhone 16 Pro készülékhez. A puha tapintású szilikonborítás, a PC/TPU konstrukció és a mikroszálas belső védelem egyaránt a mindennapi használat kényelmét és a telefon hátlapjának védelmét szolgálja.
- Kosárba teszem













