iPhone 16
Szín szerinti szűrés
Képernyő mérete szerinti szűrés
Szűrés ár szerint
-
Nimmy Glasses Cool Cat iPhone 16 tok (szürke)
- 7470 Ft
- Stílusos, szürke Nimmy Glasses Cool Cat kemény tok iPhone 16 készülékhez. A hímzett macskaminta, a háromdimenziós részletek és a megemelt peremek egyedi megjelenést és mindennapi védelmet kínálnak.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Glasses Cool Cat MagSafe tok iPhone 16 készülékhez (rózsaszín)
- 9480 Ft
- Stílusos Nimmy Glasses Cool Cat MagSafe tok iPhone 16 készülékhez, rózsaszín kivitelben. A hímzett macskás díszítés és a beépített mágneses gyűrű egyedi megjelenést és praktikus használatot kínál.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Glasses Cool Cat MagSafe tok iPhone 16 készülékhez (szürke)
- 9480 Ft
- Stílusos, szürke Nimmy Glasses Cool Cat MagSafe tok iPhone 16 készülékhez. A hímzett macskás dizájnt mágneses gyűrű egészíti ki, amely MagSafe-kompatibilitást és praktikus használatot tesz lehetővé.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Glasses Cool Dog tok iPhone 16 készülékhez (fekete)
- 7470 Ft
- Stílusos, fekete Nimmy Glasses Cool Dog kemény tok iPhone 16 készülékhez. A hímzett kutyás motívumot térhatású részletek, például napszemüveg és nyaklánc egészítik ki.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Glasses Cool Dog tok iPhone 16 készülékhez (szürke)
- 7470 Ft
- Dobd fel iPhone 16 készüléked megjelenését a Nimmy Glasses Cool Dog szürke tokjával! A különleges, hímzett kutyaminta és a háromdimenziós részletek egyedi stílust kölcsönöznek a telefonnak.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Glasses Cool nag MagSafe tok iPhone 16-hoz (fekete)
- 9480 Ft
- Stílusos, fekete Nimmy Glasses Cool nag MagSafe tok iPhone 16 készülékhez. A különleges, hímzett kutyaminta egyedi megjelenést kölcsönöz, a beépített mágneses gyűrű pedig támogatja a MagSafe-kompatibilis töltést.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16 készülékhez (arany)
- 7080 Ft
- Stílusos Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16 készülékhez. A hímzett mintával díszített, arany színű tok beépített mágneses gyűrűvel, megemelt peremekkel és sarokerősítésekkel védi telefonodat a mindennapi használat során.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16-hoz (kék)
- 7080 Ft
- Stílusos, kék Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16 készülékhez. A beépített mágneses gyűrű MagSafe-kompatibilitást biztosít, a megemelt élek és megerősített sarkok pedig extra védelmet nyújtanak a mindennapokban.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16-hoz (rozéarany)
- 7080 Ft
- Stílusos Nimmy Magnetic Fantasy Animal MagSafe tok iPhone 16 készülékhez. A rozéarany tok hímzett mintával, megemelt élekkel, sarokerősítésekkel és beépített mágneses gyűrűvel védi telefonodat a mindennapi karcolásoktól és ütődésektől.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Magnetic Fashion Cute Pet MagSafe tok iPhone 16 készülékhez (fekete)
- 5740 Ft
- Stílusos Nimmy MagSafe tok iPhone 16 készülékhez, fekete színben. A hímzett macskaminta, a műbőr részletek és a fém kamera- valamint gombbetétek egyedi megjelenést kölcsönöznek neki.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Magnetic Fashion Cute Pet MagSafe tok iPhone 16 készülékhez (rózsaszín)
- 5740 Ft
- Dobd fel iPhone 16 készülékedet a Nimmy Magnetic Fashion Cute Pet MagSafe tokkal! A rózsaszín, hímzett macskamintás tok stílusos megjelenést és megbízható mindennapi védelmet kínál.
- Kosárba teszem
-
Nimmy Pantera MagSafe tok iPhone 16-hoz (világosszürke)
- 5960 Ft
- Stílusos Nimmy Pantera MagSafe tok iPhone 16 készülékhez, világosszürke színben. A panteramintás kialakítást mágneses gyűrű, precíz kivágások és ütéselnyelő sarokkialakítás egészíti ki.
- Kosárba teszem













